המקפצה להצלחה שלך!

הקורס הדיגיטלי המקיף
לסגירת עסקאות והגדלת ההכנסה

זה כנראה סט הכישורים החשובים ביותר,
להצלחת העסק שלך, ולחיים בכלל.

עלות הקורס 890 ש”ח כולל מע”מ בלבד.

על תכני הקורס ומה אומרים על הקורס? בהמשך 🙂 

קדימה, מתחילים:

כל מה שחשוב לדעת על הקורס:

מתכון מדויק איך להגדיל את ההכנסה שלך

הדרך המהירה ביותר להגדיל את ההכנסה שלך היא – לסגור יותר עסקאות, וכך להכניס יותר כסף לעסק. ובקורס תלמד צעד אחר צעד איך להוביל את הלקוח לסגירת העסקה.

יחסוך ממך זמן יקר (ולא מעט עוגמת נפש) של שיחות ארוכות ומתישות עם לקוחות

פוטנציאליים שמקבלים ממך את כל המידע והשירות, ואז הולכים לסגור עם המתחרה שלך. תלמד איך להפסיק לספק עודף מידע ללקוח, ובמקום זה לשאול את השאלות הנכונות והמדויקות ביותר, כך שהלקוח יענה לעצמו למה כדאי לו לקנות ממך.

יחסוך לך הרבה מאוד כסף שנשפך על שיווק, ולא באמת מכניס כסף לעסק.

ברגע שתדע איך לסגור עסקה, ותכפיל את אחוזי הסגירה שלך, כבר לא תצטרך "לרדוף" אחרי לידים.

זאת ההזדמנות שלך להתחיל ולהרוויח יותר באופן מיידי!

הירשם עכשיו בכדי להבטיח את מקומך

או בטלפון: 050-8568919

מה מספרים על קורס המכירות

מה עוד מספרים על הקורס...

הלקוחות שלנו:

מה כולל קורס?

אחריות מלאה על הקורס!

הקורס הזה מבוסס על ידע וניסיון של שנים ואני בטוחה שיתן לך את מה שצריך כדי להצליח. למרות זאת, אם החלטת מאיזושהי סיבה שהקורס אינו בשבילך יש לך אפשרות לקבל החזר כספי עד 7 ימים לאחר רכישתו.

שיחת יעוץ טלפוני אישית

סיימת את הקורס? רוצה להתייעץ? אני פה בשבילך. כל משתתף יקבל שיחת יעוץ במהלכה ניתן לשתף ולקבל פתרונות אישיים ומותאמים לכל אתגר שעומד בפניכם. אנחנו פה כדי להצליח!

הדרכה על עקרונות זמן אפקטיבי

הדרכה מיוחדת שתעזור לך להפיק את המירב מהזמן שלך מאת הקולגה המקצועית והחברה היקרה, איילת כלפה. איילת הסכימה לשתף אותנו בהדרכה לבקשתי על מנת לתת למשתתפים ערך מוסף.

4 שיעורים בהם תלמד את כל מה שצריך
כדי להפוך לקוח מתעניין ללקוח משלם

גישה מנצחת במכירות

שפת גוף אפקטיבית בעסקים ומכירות

בניית אוטוריטה ושלושת הבומים 

כללי הזהב לסגירת עסקה

מודל המכירות החזק ביותר

תפקיד המוכר כמוביל תהליך המכירה

השלבים שאסור לפספס בשיחת מכירה

אז מה יוצא לי מזה? כיצד לדבר בתועלות ולשים את הלקוח במרכז

הנוסחה המנצחת להתמודדות עם כל התנגדות

מיומנות התשאול ואיתור צרכי הלקוח

תקשורת בין אישית – טכניקות ליצירת קרבה וכימיה עם סוגים שונים של אנשים

מניפולציות של לקוחות ואיך לא ליפול למלכודת 

השיטה המנצחת לסגירת העסקה 

בניית תסריט שיחה

מכירה בשיחה טלפונית לעומת פגישה פרונטאלית

פולו-אפ: איך עושים את זה נכון

סיכום ותרגול

קצת עליי ואודות הקורס

היי, אני דליה סרויה ואני עוסקת במכירות כבר 18 שנים בהצלחה רבה, וב- 10 השנים האחרונות אני מלווה את החברות הגדולות במשק כמו: שברולט, מכבי שירותי בריאות, לשכת עורכי הדין (ועוד רשימה ארוכה) , וגם בעלי עסקים קטנים וגדולים שהצליחו להגדיל את ההכנסה שלהם בעשרות אחוזים, וחלקם אפילו הכפילו (!!) את ההכנסה שלהם. וכל זה בזכות מיומנויות של סגירת עסקה שלימדתי אותם, בצורה פשוטה ומעשית שניתנת ליישום ותוצאות מיידיות.

כל המיומנויות שאני מלמדת בקורס הם רק כאלו שכבר הוכיחו את עצמם בצורה חד משמעית.

בנוסף לעיסוק במכירות כבר מגיל צעיר מאוד (17), אני בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני ביעוץ ארגוני ,בהצטיינות, מאונ’ בר-אילן. כך שגם למדתי איך פועל המוח האנושי, ואיך להניע אנשים לפעולה. כמובן שגם את הידע הזה אני גם משלבת בקורס.

אני מזמינה אותך ללמוד וליישם את המיומנות החשובה ביותר לכל בעל עסק (וגם לכל אדם באופן ככלי) : מיומנות ההשפעה וההנעה לפעולה (כי זו בדיוק מכירה).

זאת ההזדמנות שלך להתחיל ולהרוויח יותר באופן מיידי!

או בטלפון: 050-8568919

שאלות ותשובות

בכדי להבטיח את יישום התכנים, מבלי לגרום לתחושת הצפה, הדרכות הוידיאו מחולקות ל-4 פרקים, כאשר בכל שבוע תפתח לך הגישה לפרק חדש. 

כי זו הדרך הנוחה ביותר עבורך ללמוד בזמן ובמקום שהכי מתאימים לך, מבלי לפנות ימים שלמים ולבזבז זמן וכסף (נסיעות, דלק, חנייה). בנוסף, הקורס זמין לך במשך 7 חודשים, כך שתוכל לחזור ולראות את השיעורים כמה פעמים שרק תרצה, על מנת להטמיע טוב יותר את כל מה שתלמד.  

כל המצטרפים לקורס יקבלו גישה לקבוצת פייסבוק סגורה ומיוחדת שבה אעניק תמיכה שוטפת בכל שאלה, טיפים נוספים והפתעות (יש למה לצפות).

בכדי להבטיח את יישום התכנים, מבלי לגרום לתחושת הצפה, הדרכות הוידיאו מחולקות ל-4 פרקים, כאשר בכל שבוע תפתח לך הגישה לפרק חדש. 

הקורס מצולם באולפן וידיאו מקצועי, באמצעות 2 מצלמות, כשברקע מופעלת מצגת ועליה התכנים המרכזיים (זאת בשונה ממרבית הקורסים הדיגיטליים בהם מופעלת מצגת ורק הקול של המרצה מוקלט).

בהחלט כן. אחריות מלאה. יש לך 14 יום לבדוק לעומק את המוצר, ואם מאיזשהי סיבה תחליט שזה לא בשבילך, אז מגיע לך את כל הכסף בחזרה. פשוט כך.

כל הזכויות שמורות לדליה סרויה ©