הדרכות לארגונים

הדרכות

ליווי ארגונים ועסקים להגדלת המכירות, באמצעות תהליך שמותאם לארגון ולצרכים המיוחדים שלו.

התהליך כולל בין היתר:

אבחון של שיטת המכירות הקיימת. חשיבה משותפת עם המנהלים בארגון על תכנית עבודה לגידול במכירות. סדנת מכירות פרקטית לאנשי המכירות בארגון, בדגש על סימולציות וקבלת משוב. בניית תכנית מוגדרת יעדים למעקב ובקרה על אנשי המכירות.

השלב הראשון

השלב הראשון של אבחון שיטת המכירות הקיימת, כולל בין היתר אבחון של אסטרגיית המכירות, האם נעשות פניות רק ללקוחות מתעניינים, או גם ללידים קרים, האם קיים תסריט שיחה מובנה וכיצד ניתן לשפר אותו, כיצד מתוגמלים אנשי המכירות בארגון, מהם היעדים שהוגדרו וכיצד מפקחים עליהם, האם מתקיימות שיחות משוב מובנות במטרה להניע את העובדים לשפר את התוצאות שלהם. בשלב הבא, לאחר שאובחנו הנקודות הקריטיות שעליהם חשוב לשים דגש, מתקיימת שיחה עם המנהלים בכי לחשוב יחד ולתכנן תכנית עבודה ממוקדת עם מטרות ויעדים ברורים להגדלת המכירות והעלאת ההכנסות.

הדרכת אנשי המכירות

הדרכת אנשי המכירות והשירות בארגון, היא לרוב שלב הכרחי ב שיפור יעדי המכירות. להדרכת העובדים יש מספר מטרות. המטרה הראשונה והמרכזית היא כמובן להקנות להם כלים פרקטיים שיעזרו להם לשפר את המכירות שלהם. במקביל, גם ההתנתקות מהעבודה השוטפת וההזדמנות להושיב יחד את כל העובדים, כשיש להם את האפשרות לשתף מהידע והניסיון שלהם, במקביל לקשיים וההצלחות שהם חווים ביומיום, היא חוויה מעצימה, מגבשת ומלמדת כשלעצמה. ההדרכה גם מעלה את המוטיבציה של העובדים, ומעודדת אותם להוכיח לעצמם ולסביבה שהם מסוגלים לשפר את התוצאות שלהם.

חשוב לציין

חשוב לציין שכל התכנים המועברים בסדנה מותאמים לצרכים המיוחדים של הארגון, ומועברים באופן חווייתי ומעצים, תוך הקפדה על הדגמות, הקניית כלים פרקטיים, סימולציות ותרגילים לצורך המחשת החומר הנלמד ויישומו הלכה למעשה. לאחר שלב האבחון והטמעת השינויים, מומלץ להמשיך את תהליך הליווי בתדירות נמוכה יותר, בכדי להבטיח המשך יישום של המנהלים ואנשי המכירות. תהליך הליווי כולל בין היתר: ליווי של אנשי המכירות והאזנה לשיחות המכירה, מעקב אחר היעדים ושיפור תמידי של תהליך המכירה.